Nabízená grafika pro Vás

7. listopadu 2017 v 10:22 | © sabinne. | NeonStars.blog.cz

Na tomto grafiku najdete velké množství grafiky tvořené pro Vás zdarma ke stažení, ale také je zde možnost objednat si grafiku na přání přímo podle Vašich požadavků.

Nejvíce se věnuji vytvářením designů na Vaše webové stránky či blogy s jakýmkoliv zaměřením. Jsem ochotna Vám udělat design na stránky fanouškovského typu, osobní blogy, nebo také stránky se zvířaty. Nebráním se ani vyzkoušet a poskytnout Vám design na firemní stránky a ostaní podobné zaměření. Snažím se vždy vyhovět Vaším představám a požadavkům. Proto je nejlepší, pokud při své objednávce vždy napíšete co nejvíce informací, abych měla z čeho čerpat a udělat tak design, který Vám bude nejvíce vyhovovat.


Potřebujete nový banner? Logo? ... Nevíte si s tím rady sami? Jsem ochotná Vám také vytvořit na přání ke svým webovým stránkám banner, logo nebo také návrh na Vaší reklamu. Pokud máte zájem, či nějaké další otázky, nebojte se mne kontaktovat.


Úvodní fotografie na stránku Vašeho facebooku? Youtube? nebo jiné sociální sítě? Není problém! Stačí se se mnou domluvit a zaslat své požadavky na můj email. Vaše úvodní fotografie bude následně vytvořená a odeslána.


Z ostatních grafických drobností jsem ochotná Vám vytvořit také různé ikonky, animace z videí či obrázků, Obrázky ve formátu PNG (ořezané fotografie z průhledným pozadím), šablonky na fotografie, signatury, upravené úvodní fotografie ke článkům, nápisy, oddělovače apod.


• VAŠE DOTAZY POSÍLEJTE NA EMAIL: NEONSTARS-BLOG@SEZNAM.CZ

 


Aktuální články

Reklama

© 2017 neonstars.blog.cz | Graphic & Design | Všechna práva vyhrazena | Sabina Sýkorová

TOPlist